Kontakt

 

multiple-users-silhouette_318-49546Chcesz do nas dołączyć, wesprzeć nas organizacyjnie, być częścią #MP? zarząd@mediumpubliczne.pl

 

27871

Chcesz napisać do nas artykuł, publikować swoje teksty na naszej stronie?redakcja@mediumpubliczne.pl

 

antenna-with-signal-lines-symbol_318-50259Chcesz prowadzić audycje w Radio#MP lub zostać wydawcą naszych audycji?radio@mediumpubliczne.pl

 

sledz_okwebŚledź nas i porozmawiaj z nami na Facebooku!                                             facebook.com/mediumpubliczne

We wszystkich innych sprawach pisz do nasz na  kontakt@mediumpubliczne.pl

2 thoughts on “Kontakt

 1. Witam serdecznie!

  Nie mogłem znaleźć numeru konta, na które można wpłacać darowizny. Czy macie już konto? W zakładce „Wesprzyj” jest taka opcja, ale nie ma danych (albo ja nie umiem znaleźć…)

  Pozdrawiam

 2. Zgadzam się zarówno z Panią Elizą Michalik jak i Rafałem Betlejemskim jednocześnie. Pomimo, iż sam często popadam w ton konserwatywno- mentorski jestem jak najdalszy od zakładania dziennikarzom aktualnie obowiązującego kagańca poprawności politycznej.
  I od razu nasuwają mi się dwa przykłady. RDC- najpierw Ewa Wanat była dobra i nawet znalazła się w gronie najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. To samo dotyczyło Elizy Michalik. Później Pani Michalik padła ofiarą pierwszej czystki, choć nie bardzo wiem dlaczego. Teraz przyszła kolej na Panią Wanat. Kto następny?

  I drugi przykład: Superstacja. Tam znaleźli miejsce i Pani Michalik i Kuba Wątły. A jednocześnie swój komentarz wygłasza Mariusz Max Kolonko, chyba z nieco innej bajki.
  A wspólnym mianownikiem jest ocena elit (a może lepiej elyt) politycznych, pod którą i ja się podpisuję.

  A tak na marginesie przepraszam Panią Michalik, za to, że się z nią droczę w sprawie zaproponowanej przez nią „reformy językowej”. Nie mam nic przeciwko rodzajowi żeńskiemu i nie jestem purystą językowym, ale pewna konsekwencja musi być zachowana.
  Więcej na ten temat wypowiedziałem się w NaTemat w rubryce Pani Elizy

  Leszek Stundis

Dodaj komentarz