Oglądanie ulubionego programu, serialu lub filmu w sypialni, kuchni lub na tarasie? Brzmi świetnie, jednak nie zawsze możemy sobie na to pozwolić. Umieszczenie telewizora w każdym pomieszczeniu może być niemożliwe do zrealizowania, a przy tym zupełnie niepotrzebne. Dlatego warto skorzystać z mobilnej alternatywy, jaką jest smartfon.

Telewizja INEA ONLINE TV, czyli nieograniczony dostęp do ulubionych programów w domu

Dzięki pakietowi telewizyjnemu INEA skorzystać można z telewizji online na trzech dowolnych urządzeniach w tym samym czasie. Oferta jest dostępna w ramach usługi telewizyjnej INEA, więc oglądanie na smartfonie nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Telewizja online INEA w telefonie i tablecie pozwala na oglądanie ulubionych programów z każdego miejsca w domu, pod warunkiem, że jesteśmy użytkownikami HIWAY TV. W ramach usługi możemy wybierać spośród wielu kanałów tematycznych, w tym sportowych, filmowych, dziecięcych, przyrodniczych, informacyjnych oraz muzycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki rozwiązaniom od INEA możemy w pełni zrelaksować się w ogrodzie lub obejrzeć ulubiony serial w trakcie gotowania.

 Możliwości jest wiele, tak samo jak różnych paczek tematycznych kanałów, które można swobodnie włączać i wyłączać w ramach jednego abonamentu telewizyjnego. Aktywowanie wybranego kanału jest bardzo proste. Wystarczy wybrać daną paczkę i dołączyć ją do swojego planu abonamentowego. W chwili, gdy nie będzie ona już potrzebna, równie łatwo można z niej zrezygnować.

W jaki sposób korzystać z telewizji w telefonie?

Aby cieszyć się swobodnym dostępem do telewizji w telefonie, należy mieć pakiet telewizyjny oraz Wi-Fi. Dzięki aplikacji INEA możemy – logując się na swoje konto – uzyskać dostęp do ponad 100 kanałów telewizyjnych w swoim smartfonie. Samą aplikację należy pobrać z App Store lub Google Play, w zależności od modelu telefonu. Korzystanie z usługi telewizji online jest szybkie i wygodne.

Logowanie do aplikacji INEA Online TV polega na podaniu swojego numeru IDK oraz hasła. Numer IDK można znaleźć w umowie z INEA. Korzystanie z tej funkcji jest całkowicie bezpłatne. Sama aplikacja jest intuicyjna i prosta w użyciu. Pozwala również na wyszukiwanie interesujących programów oraz filmów według osobistych preferencji. Wystarczy wyszukać ulubiony gatunek, aktora lub datę premiery i wybrać znalezioną odpowiedź.

Korzystając z telewizji światłowodowej, nie trzeba obawiać się o zacinanie aplikacji lub długie buforowanie filmów. Internet INEA pozwala na szybkie ładowanie danych, dzięki czemu telewizja w telefonie dostarczy pełni wrażeń z oglądania, niezależnie od liczby osób korzystających z Internetu w tym samym czasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here