Maszyny do cięcia styropianu są przydatne szczególnie w sytuacji, kiedy trzeba ocieplić dom, przydają się również majsterkowiczom do wykorzystania w modelarstwie, kiedy potrzebne są bardzo precyzyjne cięcia. Przycinarki do styropianu są o wiele dokładniejsze niż nóż, dlatego są wykorzystywane do zadań, w których jest niezbędna precyzja.

Maszyny do cięcia styropianu – dlaczego warto je stosować?

Maszyny do cięcia materiału są powszechnie stosowane w budownictwie, wycinanie styropianu nie jest takie proste, ponieważ jest to surowiec, który szybko kruszy się i pęka. Przy pomocy styropianu wykonywana jest większość prac termoizolacyjnych w budynkach. Zastosowanie maszyn do cięcia styropianu umożliwia dużą oszczędność materiału. Prowizoryczne narzędzia wykorzystywane do cięcia styropianu nie powinny być używane nie tylko z powodu nieprecyzyjnego cięcia, ale również z powodu braku zagwarantowania bezpieczeństwa pracownikom. Niektóre przycinarki do cięcia styropianu są zaopatrzone w dodatkowe udogodnienia i podpórki pozwalające utrzymać wycinany materiał, stosowane są także elementy nieprzewodzące prądu do wykonania uchwytów. Maszyny do cięcia styropianu RemonTech z szybką dostawą to gwarancja dokładnej i bezpiecznie wykonanej pracy. Zamówienia na zakup albo wypożyczenie tego typu urządzeń można składać online, albo przez telefon.

Koniecznie przeczytaj: https://www.maszynadocieciastyropianu.pl/blog/ranking-maszyn-do-ciecia-styropianu-2021

Maszyny do cięcia styropianu – podstawowe parametry

Podstawowym parametrem przecinarek do styropianu jest ich szerokość cięcia, większa szerokość umożliwia cięcie styropianu również po przekątnej. Innym ważnym parametrem jest moc stacji zasilającej, do cięcia pojedynczych płyt styropianowych wystarczy zasilanie ze stacji do 150W. W przypadku prowadzenia bardziej zaawansowanych prac np. cięcia całych kostek ze styropianem konieczna będzie wyższa moc zasilania. Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania, przecinarki do styropianu powinny posiadać odpowiednie certyfikaty. Maszyny do cięcia styropianu RemonTech są certyfikowane, a szeroka oferta modeli pozwala na wybranie urządzenia odpowiadającego potrzebom każdego klienta.

Możesz doczytać: http://inspirujacewnetrza.pl/termomodernizacja-podstawowe-informacje/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here