tablica manipulacyjna

Każdy rodzic pragnie zagwarantować swojemu dziecku odpowiednie warunki do rozwoju i poznawania świata. Małe, niezwykle sprytne rączki, są w stanie rozkręcić czy połączyć wiele, najmniejszy elementów domowego wyposażenia. To etap nauki zdolności manipulacyjnych oraz rozwój sensoryczny. Czy istnieje skuteczny sposób na bezpieczną naukę poznawania świata przez naszych Milusińskich? Foxy Family oferuje niezwykle atrakcyjne tablice manipulacyjne, które zachwycą każdego małego odkrywcę. Przyjrzyjmy się im z bliska. Zaczynamy!.

Czym jest tablica manipulacyjna? 

Na samym początku warto wyjaśnić, czym jest tablica manipulacyjna sensoryczna i dlaczego cieszy się tak ogromną popularnością i uznaniem wśród dotychczasowych użytkowników. Jest to drewniana deska, na której dziecko  odnaleźć może zamontowane przedmioty codziennego użytku. Gniazdko, zasuwki, blokady, pokrętła – dziecko ma do wyboru tak wiele opcji zabawy, że z pewnością zajmie mu trochę czasu odkrycie wszystkich możliwości. Co jest najważniejszą zaletą tablic rozwijających umiejętności sensoryczne? Nauka i poznawanie świata idące w parze z najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Przykład? Dziecko, które próbuje włożyć przewód w prawdziwe gniazdko elektryczne znajdujące się w ścianie, narażone jest na porażenie prądem. Na swoje tablicy manipulacyjnej będzie mogło wkładać ukochaną wtyczkę do zaimprowizowanego gniazda elektrycznego bez końca.

Indywidualna personalizacja

Wszystkie produkty, które są spersonalizowane, stają się wyjątkowe, niepowtarzalne i dedykowanego dla konkretnej osoby. Także tablice manipulacyjne, które są zakupem rodziców dbających o rozwój manualny swojego dziecka, jak i prezent od zakochanych dziadków, przyjaciół czy rodziny, opatrzony imieniem dziecka, będzie ogromnym walorem dodatnim całego przedsięwzięcia. To sprawi, że tablica manipulacyjna od Foxy Family prócz doskonałej zabawy, stanie się także perfekcyjną dekoracją.

Szeroka różnorodność wyboru

Tablica manipulacyjna dla naszych dzieci może przybrać wiele różnorodnych kształtów. O tym pisano już w tym artykule: https://foxyfamily.pl/tablica-manipulacyjna-co-to-takiego/ Wszystko tak naprawdę zależy od indywidualnych preferencji i upodobań. Możemy zdecydować się na zabawkę sensoryczną w kształcie uroczej alpaki, dostojnego słonia, sprytnego lisa, odważnego lwa. Propozycji jest naprawdę wiele. Z jakiego zwierzątka zachwycone będzie Twoje dziecko?

Pragniesz podarować własnemu dziecku odpowiedni rozwój umiejętności połączony z doskonałą zabawą? Tablica manipulacyjna będzie strzałem w dziesiątkę!

Warto doczytać: http://www.walczanin.pl/tablica-sensoryczna-manipulacyjna-dla-dzieci/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here